Ticari Elektronik İleti Onayı

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAYI

6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu, elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkında kanun, ticari iletişim ve ticari elektronik iletiler hakkında yönetmelik ve sair mevzuatlar kapsamında  ESA GLOBAL A.Ş. (“ESA GLOBAL”) olarak siz değerli müşterilerimizi ticari elektronik iletiler hakkında bilgilendirmek ve  ticari elektronik ileti onayınızı alarak size daha iyi bir hizmet sunmak istemekteyiz.

Bilgilendirme Metni

Ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade etmektedir.  Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

Onay Metni

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince gerekli bilgilendirmenin tarafıma yapıldığını, işbu bilgilendirme formunu okuyup anladığımı ve bu şekilde alınan aşağıdaki beyanınım geçerli olduğunu kabul ediyorum. ESA GLOBAL’in internet site kayıtları, üyelik kayıtları, dijital pazarlama ve çağrı merkezi, sosyal medya, organizatörler, tedarikçiler, iş ortakları ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü kanallar aracılığıyla, sözlü, yazılı veya elektronik ortam aracılığı ile; kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel verilerimin; tamamen veya kısmen elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, değiştirilmesi, güncellenmesi, periyodik olarak kontrol edilmesi, yeniden düzenlenmesi, sınıflandırılması, işlendikleri amaç için gerekli olan ya da ilgili kanunda öngörülen süre kadar muhafaza edilmesi, kanuni ya da hizmete bağlı fiili gereklilikler halinde ESA GLOBAL’in çalışmış olduğu şirketler ile faaliyetlerin yürütmek üzere hizmet aldığı, işbirliği yaptığı, program/hizmet ortağı kuruluşlarla, aracı hizmet sağlayıcılarla, sosyal medya kuruluşları, sosyal ağ kuruluşları (facebook ve diğer), yurtiçi / yurtdışı kuruluşları, kanunen yükümlü olduğunuz kamu kurum ve kuruluşlarıyla paylaşılmasına bu suretle işlenmesine, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum.

Kişisel verilerimin, ihtiyaçlarım doğrultusunda bana uygun ürün, uygulama, avantaj veya kampanyadan yararlanabilmem, genel bilgilendirme yapılması, tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla ve tarafımla her türlü iletişim sağlanması amacıyla işlenmesi ve bu doğrultuda iletişim adreslerime ESA GLOBAL adına bu konuda, gizlilik yükümlülüğü altında hizmet veren 3. Kişiler tarafından çağrı, kısa mesaj (SMS), multimedya nesneleri içeren MMS, fax, otomatik arama makineleri, e-posta ve benzeri iletişim kanallarından iletilecek veri, ses ve görüntü içerikli bilgilendirme, tanıtım ve pazarlama iletilerinin gönderilmesine muvafakat ediyorum.


Mail gönderirken veya mesaj gönderirken iletinin altında;

Bu ileti size ESA GLOBAL A.Ş.  (“ESA GLOBAL”)  tarafından, web sayfamızdaki gelişmelerden haberdar olabilmeniz için gönderilmiştir.

Bu e-posta mesajında belirtilen fiyat, promosyon veya kampanyalar sadece belirli bir süre için geçerlidir. Güncel bilgiler için ESA GLOBAL’deki bilgiler esas alınacaktır.

Tarafımızdan e-posta veya ticari elektronik ileti almak istemiyorsanız.  ______________  sayfasındaki “___________________” seçeneğinin yanındaki işareti kaldırabilirsiniz veya E-bülten üyeliğinizi ücretsiz bir şekilde iptal etmek için buraya (Web sayfasından bir link gerekmekte)  tıklayabilirsiniz.

Şirket Bilgileri

Unvan: ESA GLOBAL A.Ş.
Adres:  Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sk. Çelik İş Merkezi A Blok 11/520 Şişli/İstanbul
Mersis:
Tel:      0212-998-38-38
Email: info@gocmenvizesi.com