Başvuru Avantajları

Başvuru Avantajları

Göçmen Vizesi » Başvuru Avantajları

PROFESYONEL VİZE HİZMETİ AVANTAJLARI Bir göçmen vizesi olan Green Card, Amerika Birleşik Devletleri’nde süresiz (ömür boyu) oturma ve çalışma izni sağlar.


Amerikan Hükümeti 1990 yılından itibaren bizim Green Card çekilişi olarak bildiğimiz Diversity Visa Program’ı resmi olarak yürürlüğe koydu. Son dönemde Dünya’yı etkileyen PANDEMİ koşulları ve değişen Dünya faktörlerinden ötürü birçok ülke Green Card çekilişinden çıkarıldı. Türkiye gibi az sayıda göçmen veren ülkelerin şansı daha da yükselmiş oldu. Her yıl sadece bilgisayarla yapılan çekilişle 55.000 kişiye Green Card verilmektedir. Yanlış yapılan başvuru işlemleri sonucunda Dünya genelinde başvuru yapan vatandaşların başvuruları çöpe gitmektedir.

Amerikan Hükümeti’nin başvuruları sadece 1 ay süresince kabul etmesi, formların İngilizce ve karışık olması, tüm bilgi ve fotoğrafların sisteme sadece 1 kerede girilme zorunluluğu gibi faktörlerin, yaptığımız araştırma sonrasında %80 oranında diskalifiye olunmasına neden olduğu görülmektedir. Profesyonel vize hizmeti sayesinde bu riski %0 a indir başvurunuzu doğru bir şekilde adınıza yapar ve aşağıdaki ayrıcalıklardan da faydalanmanızı sağlarız.

 
DİĞER AVANTAJLARIMIZ

Tarafımızdan başvuru gerçekleştiren her aday profesyonel hizmet kapsamında aşağıdaki olanaklardan faydalanmaktadır;

Kazandıktan sonraki süreçte DS-260 formu ile başlayan hassas ve çok yoğun evrak sürecinizi, en hızlı ve doğru şekilde yaparak mülakat görüşmenizi organize etmek.
Konsolosluk vize harcı ödemenizin ücretsiz karşılanması
Amerika’ya çıkış gerçekleştireceğiniz tarihteki tek yön ücretsiz uçak bileti
Ücretsiz İngilizce Yabancı Dil desteği
Amerika’da iş bulma konusunda anlaşmalı olduğumuz kurum/kuruluş lardaki ihtiyaç durumuna göre öncelik hakkı
Amerika’da ilk 3 ay boyunca hayat akışı ve standartlarına alışana kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti
En ucuz konaklama seçenekleri ile ilgili 3 ay ücretsiz danışmanlık hizmeti

 Bu ve bu gibi daha bir çok avantajdan vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında sahip olabilirsiniz.

Hayatınızdan sıkıldınız, farklı yerler görmek farklı insanlarla tanışmak, farklı kültürler mi keşfetmek istiyorsunuz?
Daha iyi çalışma koşullarında, daha iyi maaşla, daha üstün hayat standartlarına sahip olmak istemez misiniz? Çocuğunuzun daha iyi bir eğitim görmesi ve daha iyi bir hayat yaşamasını mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Tüm bunları size sunacak olan gocmenvizesi.com

HAKKIMIZDA

ESA GLOBAL A.Ş

Adres: Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sokak No:11 Kat:3 / 12 Şişli – Mecidiyeköy / İSTANBUL