Hakkımızda

       Dünya vatandaşı olmak, mevcut imkânlarınızı daha ileri seviyeye taşımak, dolarla para kazanmak için daha ne bekliyorsunuz? Amerika’da üniversite okumak için alabileceğiniz burslar, en iyi dil okulları, çalışma vizesi için yapılması gerekenler neler? gocmenvizesi.com olarak bütün bu sorularınıza cevap vermek için buradayız.

       Amerika’da yaşamak ile ilgili merak ettiğiniz pek çok konuda size rehberlik ediyoruz. Amerika’ya yerleşmek ve burada yaşamak istiyor ama hiç tanımadığınız bu kültüre nasıl adapte olacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Danışmanlık sürecimize kısaca göz atıp ardından oluşturacağınız randevuyla siz de hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Gocmenvizesi.com ile Danışmanlık Süreci Nasıl İlerler ?

       Aslında her şey tek bir adımla ve cesaretle başlar. Öncelikle size uygun vize çeşidine karar verir, planlarınızı yapmanızda sizlere destek olur, hatta yaşayacağınız eyalet çalışacağınız işe karar vermenize yardımcı oluruz. Ardından sizlere uygun vize çeşidine başvurunuzu yaparız. Başvurunuz onaylandıktan sonra kalacağınız, okuyacağınız ya da çalışabileceğiniz yerleri bulmanız konusunda da size rehberlik ederiz. Amerika’da yaşarken karşılaşabileceğiniz durumlara yönelik merak ettiğiniz bütün soruları bıkmadan usanmadan yanıtlamaya hazırız. Tek yapmanız gereken bizi aramak ya da ofisimize gelerek yüz yüze bir görüşme sağlamaktır.

Biz Neler Yapıyoruz?

     

  • Amerika’da yaşamanızı sağlayan Green Card başvurusu ve danışmanlık,
  • Yatırımcı başvurusu ve danışmanlık (E-ticaret vizesi E-1, yatırımcı vizesi E-2),
  • Çalışma vizesi danışmanlığı ve başvurusu (E1 ve E2 vizesi)
  • K1 vizesi (evlilik için oturma hakkı)
  • Work And Travel ve Dil Okulu başvuruları konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti veririz.

İlk yurt dışı deneyiminizde Amerika’ya yerleşme ve bu kültüre alışma konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Fakat alışma süreciniz boyunca gocmenvizesi.com her konuda yanınızda olmaktadır.